nádherné prodloužené řasy

Kapky na růst a prodlužování řas

Na náš trh nedávno uvedenou novinkou jsou kapky na růst a prodlužování řas Perfect & Beauty Lashes. Obsahují bioaktivní stimulátor růstu, který při pravidelném aplikování na horní víčka způsobuje výrazný růst, zhoustnutí, zpevnění a prodlužování řas. Kapky jsou účinné pro ženy v každém věku. Trpělivost při pečlivé a pravidelné aplikaci je odměněna svůdně vypadajícími, dlouhými, pevnými a zdravými řasy. Maximální účinek se projevuje přibližně po třech až čtyřech měsících.

Proč dochází k prodlužování řas

Po nanesení kapek Beauty Lashes na pokožku horních víček a na bázi řas, tedy do míst, kde řasy vyrůstají, dochází k průniku účinné látky až k řasovým lůžkům. Při běžném mrkání se část kapek dostane také na víčka spodní. Na horní víčka by měly být kapky naneseny v dostatečném množství.

Výsledky z praxe ukazují, že tento postup aplikace stačí i pro stimulaci růstu a prodlužování řas na spodním víčku. Perfect Lashes kapky se nanášejí malým krouživým pohybem aplikátoru po zavřeném víčku. Aplikátor s praktickou houbičkou je součástí šroubovacího uzávěru lahvičky. Při aplikování je vhodné používat zvětšovací zrcadlo. Přípravek se nanáší na čistě umytá a mastnot zbavená víčka jednou denně: http://www.perfectlashes.cz/prodluzovani-ras/

Permanentní prodloužení řas

Pro dosažení rychlejšího a permanentního prodloužení řas, můžeme kapky nanášet dvakrát za den, nejlépe ráno před nalíčením a večer po odlíčení. Po nanesení kapek a jejich zaschnutí můžeme bez problémů víčka dekorovat použitím stínů, řasenek, tužek a linek.

Pokud chcete zvýšit účinek kapek Beauty Lashes a dodat svým řasám další látky pro jejich výživu, můžete aplikovat výživové sérum Perfect Lashes Keratin. Funguje jako řasový kondicionér. Oba produkty nabízejí různé eShopy, např.: http://www.wellness4you.cz/5-prodlouzeni-ras

Cyklus obnovy řas

Během přibližně tříměsíčního cyklu jsou naše řasy přirozenou cestou obnovovány. Nově narostlé řasy postupně nahrazují vypadávající a odumírající. Aplikaci kapek na prodlužování řas je možné, na rozdíl od permanentních řas, které je nutné po 3 až 4 týdnech doplňovat, označit jako permanentní prodloužení řas.