Zajímavé články (1)

[17.11.2011][www.colostrum-info.cz]

Colostrum a střevní potíže

střevní potíže

Střeva jsou nenahraditelným orgánem, ve kterém se odehrává většina imunitních procesů. Proto bychom střevní potíže, zejména infekční střevní onemocnění, neměli podceňovat, neboť mohou vyústit např. v mnohem vážnější Crohnovu chorobu, ulcerozní kolitidu i rakovinu střev.

Mnohé studie a praktické zkušenosti ukazují, že hovězí Colostrum má, díky vysokému obsahu imunoglobulinů, enzymů a růstových faktorů, potenciál při doplňkové léčbě mnoha střevních potíží. Orální užívání tekutého nebo sušeného Colostra jednak podporuje konzervativní léčbu a také zvyšuje účinnost (spolupůsobí v synergii) s ostatními doplňky stravy, jako jsou Aloe Vera, houba Reishi či probiotika.

[29.9.2011]www.novinky.cz

Úzkostlivá hygiena může snižovat imunitu

figurka bakterie

S určitou mírou nadsázky můžeme tvrdit, že se stáváme oběťmi snažení o přehnanou čistotu. Přeháněná a příliš častá hygiena se ukazuje být významnou příčinou rostoucího počtu alergií, což se týká hlavně malých dětí.

Domácí zvířata znamenají pro malé děti jeden z bakteriálních podnětů užitečných pro vývoj imunitního systému, posilování imunity a slouží jako prevence alergií.

[28.8.2011]www.perfectlashes.cz

Kapky na růst a prodlužování řas

nádherné prodloužené řasy

Na český trh byla nedávno uvedena novinka. Kapky na řasy Perfect & Beauty Lashes obsahující bioaktivní růstový stimulátor, které při pravidelné aplikaci způsobují výrazný růst, zesílení, zahuštění a prodlužování řas.
Přípravek účinkuje u žen v každém věku. Odměnou za trpělivost při pravidelném a pečlivém aplikování kapek během tří až čtyř měsíců, je pozoruhodné prodloužení řas, jejich zesílení, zhoustnutí a zpevnění.